Окупаційний ватажок Каланчака Петро Мустиянович побачив три реалізованих проєкти, яких у селищі не було

Окупаційний ватажок Каланчака, що у Скадовському районі Херсонщини, Петро (Пьотр) Мустиянович дав інтерв'ю окупаційному медіа, в якому розповів про начебто зроблене за рік у селищі. Але справа у тому, що нічого з цього насправді не робили.
Приміром, громадянин Росії, який народився в Україні, Мустиянович розповів про три великих будівельних проєкти, які начебто реалізували в Каланчаку у 2024 році: ремонт Преображенської школи, дитячої бібліотеки та часовні. Але і школа і бібліотека капітально були відремонтовані раніше, до окупації Херсонщини росіянами, а ремонт часовні лише почали — це Мустиянович також згодом визнав.
Також Мустиянович розповів про плани розвивати промисловість, сільське госоподарство та туризм у Каланчаку. Хто чи що заважає зараз, невідомо. Нічого конкретного, окрім «реконструкції та поглиблення річки Каланчак» він не повідомив. Втім, попри виділені 60 мільйонів рублів на «поновлення Каланчацького лиману», роботи не проводять.
Більше того, річка постраждала після підриву росіянами Каховської ГЕС. Раніше журналісти Район.Скадовськ писали про річку. Гідрографічна мережа річки представлена вузьким руслом, що має дев’ять приток-балок. У річку Каланчак також впадав канал аварійного скиду Північно-Кримського каналу, скидні канали рисових систем, скидні канали дренажних систем, та дренажних свердловин. На гирловій ділянці встановлені дві земляні дамби, що відгороджували її від Каркінітської затоки Чорного моря. Але з моменту руйнування Каховської ГЕС росіянами все значно змінилось, відтак, росіяни намагаються «розчищати» те, що самі зробили, але розповідають про те, що рятують річку.
Нагадаємо, самопроголошений «очільник військово-цивільної адміністрації Каланчака» Петро (Пьотр) Мустиянович народився 11 липня 1964 року в Івано-Франківській області. Певний час Мустіяновіч проживав на Херсонщині — у Трохимівці Генічеського району. Закінчив херсонське ПТУ №3.
Згодом Мустиянович до Росії, де працював водолазом-інструктором на Північному флоті. Жив на півночі країни, у Мурманскій області. Там же був обраний головою ради депутатів поселення Пєчєнґа. Посаду втратив через ліквідацію самого поселення у 2020 році. Тепер «успішний» депутат з півночі Росії подібними ж методами керує у Каланчаку, який навіть у такому занедбаному окупантами стані, як зараз, все одно мальовничий і успішний у порівнянні з будь-яким поселенням у Росії.
Читайте також:
Росіяни на Херсонщині «рятують» річку Каланчак: що відбувається в екосистемі зараз
-
Сьогодні
-
Завтра
-
Незабаром