Колаборанти у Скадовську нагороджують один одного подяками

22 Червня 2024, 18:44
Олександр Дудка і Тетяна Кузьмич 441
Олександр Дудка і Тетяна Кузьмич

Окупаційний «голова» Скадовського округу Олександр Дудка похизувався подякою від російських чиновників, яку йому передала інша колаборантка — окупаційна «заступниця» губернатора Тетяна Кузьмич.

Про це повдіомляють в окупаційних джерелах.

Подяку Дудка отримав від першого заступника керівника адміністрації невизнаного президента Росії — від Серґєя Кірієнка. За що чиновник адміністрації Путіна подякував Дудці, наразі невідомо, але останній впевнено просуває російські пропагандистські наративи та сумлінно виконує поставлені перед ним окупантами завдання на посту окупаційного голови. 

Також Дудка розповів, що начебто у Скадовську активно проводять благоустрій дворів та зон відпочинку (скадовцям про це нічого наразі невідомо), ремонт дорожніх мереж, капітальний ремонт житлового фонду тощо. Але всі ці заходи проводять здебільшого там, де ремонт вже робили перед окупацією коштом українських бюджетів, тобто здебільшого роблять вигляд ремонту. 

Не забуває Дудка повторювати і російські наративи, наприклад: «Все то, что было давно заброшено украинской властью, получило вторую жизнь». Що саме «закинула» українська влада невідомо, адже окупанти працюють у захоплених та відремонтованих до окупації приміщеннях, на українському обладнанні, де навіть не видаляють українські інвентарні номери.

Підозру Олександру Дудці у вчиненні державної зради оголосили ще у жовтні 2023 року.

Читайте також: 

Скадовський окупаційний депутат Юрій Шашков вважає, що нинішня війна — продовження Другої світової

 
Коментар
22/07/2024 Понеділок
22.07.2024
21.07.2024