Скадовський окупаційний депутат Юрій Шашков вважає, що нинішня війна — продовження Другої світової

22 Червня 2024, 18:26
Юрій Шашков 299
Юрій Шашков

Окупаційний заступник голови невизнаної ради депутатів у Скадовську Юрій Шашков став одним із облич пропагандистського заходу у Скадовську, де росіяни згадують про початок так званої «великої вітчизняної війни».

Про це повідомляють окупаційні медіа.

Росіяни влаштували традиційний мітинг із покладанням квітів до меморіалу. Всюди вони повторюють саме радянський наратив про те, що існувала «велика вітчизняна війна», а не Друга світова, яка почалась 22 червня 1941 року, а не 1 вересня 1939-го, коли нацистські війська за мовчазної підтримки тодішнього СРСР увірвались до Польщі. 

Шашков, який до окупації 2022 року працював директором освітнього закладу «Дитячо-юнацький клуб юних моряків та річковиків з флотилію Херсонської міської ради» та входив до складу різних громадських рад, назвав нинішню війну «воєнними діями, які є продовженням тієї війни»: «Мы не добили, к сожалению, этот нацизм, этот фашизм. Но, конечно же, победа будет за нами, как и в прошлой войне», — раптом вирішив Шашков, якого не ображали посадами в Україні.

Нагадаємо, що у вересні 2023 року 47-річний Юрій Шашков отримав посаду у незаконному органі влади на окупованій частині ХерсонщиниНаразі Шашкову заочно повідомили про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Текст підозри опублікований на сайті Офісу Генерального прокурора.

Шашков на посаді «голови» окупаційної ради депутатів Шашков перебував до кінця жовтня 2023 року, а згодом став заступником голови цієї ж «ради». А новим головою став Сергій Швайко — громадянин Росії, який також очолював окупаційну адміністрацію у Скадовську. Швайка суд заочно визнав винним у посяганні на територіальну цілісність та недоторканність України — він отримав 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Читайте також: 

Повідомили про підозру вже колишньому «голові» окупаційної «ради депутатів» у Скадовську: на «посаді» протримався лише місяць

 
Коментар
22/07/2024 Понеділок
22.07.2024
21.07.2024