В окупованому Скадовську провели турнір з дрон-рейсингу серед дітей: яку мету ставили собі окупанти

15 Травня 2024, 14:28
Фото ілюстративне 1554
Фото ілюстративне

Російські окупанти та їх прибічники провели в загарбаному Скадовську на Херсонщині турнір з дрон-рейсингу серед дітей. У змаганнях брали участь учні так званого Херсонського авіаційно-технічного спортивного клубу.

Про це Район.Скадовськ стало відомо з окупаційних ресурсів. 

Дрон-рейсинг — це змагання FPV-квадрокоптерів невеликих розмірів на спеціально обладнаних трасах. Такі змагання наразі активно проводять в російських школах і позашкільних закладах, а також на окупованих Росією територіях, паралельно пропагандуючи ненависть до України.   

У змаганнях в Скадовську взяли участь дві команди дітей від 8 до 14 років. Як зазначили окупанти, мета турніру — виховати в дітей почуття любові до батьківщини. Звісно ж, під словом «батьківщина» мається на увазі країна-агресорка — Росія. Таким чином, росіяни готують майбутніх операторів дронів до своєї окупаційної армії. 

Як писав Район.Скадовськ, запровадити курси з управління спортивними дронами в освітні програми запропонував особисто очільник країни-агресорки Владімір Путін. На загарбаній частині Херсонщини дисципліну «Дрон-рейсинг» відкрили за підтримки окупаційного «міністерства спорту Херсонської області». 

Читайте також: Росіяни агітують дітей з окупованої Херсонщини вчитись у Нахімовському училищі в Маріуполі

Коментар
22/07/2024 Понеділок
22.07.2024
21.07.2024