В Національному музеї народної архітектури та побуту переселенці з Херсонщини провели толоку біля Скадовського будинку

22 Квітня 2024, 10:40
Скадовський будинок в Національному музеї народної архітектури та побуту України. Фото: Володимир Купрій 1745
Скадовський будинок в Національному музеї народної архітектури та побуту України. Фото: Володимир Купрій

В Національному музеї народної архітектури та побуту України переселенці з Херсонщини провели толоку біля Скадовського будинку. 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив херсонець Володимир Купрій

Також, як зазначив пан Володимир, минулого року на подвір'ї Скадовського будинку посадили невеличку тую — широкогілочник східний. Таких рослин в Скадовську багато.

«Цього року повернулися на чергову толоку і бачимо, що туйка прижилася і гарно росте. Тому переможемо обов'язково і знову в Скадовськ. Наш український Скадовськ», — зазначив Володимир Купрій.

Довідково. Будинок із міста Скадовськ Херсонської області в Національному музеї народної архітектури та побуту України: музейний експонат, прототип 1964 року належав В'ячеславу Григоровичу, електрозварювальнику. Одноповерховий на бетонному фундаменті, цегляний, тинькований, стіни пофарбовані в золотавий колір в поєднанні з білими пілястрами, вікнами та карнизом. Дах двосхилий, критий шифером. Будівля мансардного типу, на чотири кімнати, житловою площею 54,9 м2. На великій відкритій терасі, що над верандою, обладнано місце для відпочинку. Має другий вихід на господарчий двір. Інтер'єр представлений меблями і побутовими предметами місцевого виробництва.

Толока на подвір
Толока на подвір

Толока на подвір
Толока на подвір

Толока на подвір
Толока на подвір

Толока на подвір
Толока на подвір

Толока на подвір
Толока на подвір

Читайте також: Джарилгач — серед найкращих світлин української природи

 

Коментар
22/07/2024 Понеділок
22.07.2024
21.07.2024