Поволжя та Адигея: дітей з окупованої Херсонщини росіяни відправлять до дитячих таборів

17 Квітня 2024, 14:04
Мілітаризація росіянами дітей в дитячих таборах 1316
Мілітаризація росіянами дітей в дитячих таборах

Дітей з Херсонської області, які перебувають в окупації, росіяни планують відправити влітку до дитячих таборів. Ці табори розташовані в російській республіці Адигея, на Поволжі, а також на Кубані та в окупованому Криму. Для цього окупаційна влада за дорученням президента країни-агресорки Владіміра Путіна надала близько 3 тисяч безкоштовних путівок.

Про це йдеться на ресурсах окупаційних органів влади Херсонської області. 

Також російські окупанти запланували для дітей екскурсії містами Росії та відвідування російських університетів.

«Будуть і корисні випускникам університетські зміни у провідних вишах Росії, які допоможуть визначитися з майбутньою професією та де її отримати. У змінах візьмуть участь 200 наших дітей», — повідомив так званий голова «уряду Херсонської області» Андрєй Алєксєєнко.  

В той час, так звані шефи-регіони Херсонської області (російські регіони, з яких центральна російська влада стягує кошти та ресурси для підтримання окупованих територій) організовують та оплачують такі поїздки. 

Зазначимо, що таким чином російські окупанти користуються можливістю провести пропаганду серед дітей в таких таборах, намагаючись змінити їх світогляд та українську самоідентифікацію. 

Читайте також:

Коментар
22/07/2024 Понеділок
22.07.2024
21.07.2024