Херсонські та одеські колаборанти зустрілись в Москві та обговорили свої плани

02 Квітня 2024, 12:25
Зустріч купки херсонських та одеських колаборантів. Фото: окупаційні ресурси 586
Зустріч купки херсонських та одеських колаборантів. Фото: окупаційні ресурси

Херсонські та одеські колаборанти зустрілись у російській столиці Москві в так званому представництві Херсонської області. Декілька прибічників країни-агресорки під головуванням Володимира Боделана, якого росіяни призначили керівником «представництва» з розумним видом обговорили свої плани.

Про це Район.Скадовськ стало відомо з окупаційних ресурсів. 

«Під час зустрічі обговорили питання взаємодії Херсонського та Одеського земляцтв», — розповів колаборант Володимир Боделан. 

За словами Боделана, на зустрічі обговорювалися також перспективи об'єднання земляцтв у рамках Союзу земляцтв Новоросії (одна з назв, яку російські окупанти використовують для південних та східних регіонів України - ред.). 

Так званий керівник представництва Херсонської області у Москві Володимир Боделан працював окупаційним «заступником губернатора області» Володимира Сальдо. Боделан до свого приходу на службу до окупантів був начальником Одеського обласного управління ДСНС. З 2016 року українські правоохоронці оголосили його у розшук стосовно «справи 2 травня» — масових заворушень, які відбулись в Одесі у травні 2014 року, коли внаслідок сутичок між проукраїнськими та проросійськими активістами загинули десятки людей. Боделана обвинувачують у залишення громадян у небезпеці, оскільки перші машини з рятувальниками прибули до палаючого одеського Будинку профспілок через 30-40 хвилин. Володимир Боделан є сином колишнього мера Одеси Руслана Боделана.   

Володимир Боделан
Володимир Боделан

Наразі, росіяни доручили Володимиру Боделану представляти інтереси окупованої частини Херсонської області у російській столиці, реалізовувати на «користь» регіону програми та проєкти з федеральними та загальноросійськими організаціями, «допомагати» мешканцям області у вирішенні питань у Москві, підтримувати контакти у середовищі херсонського земляцтва та інше. 

Читайте також: Такого масштабу бібліотеки ще не було: окупанти вихваляються новою бібліотекою в окупованому Каланчаку на декілька стендів.

 

Коментар
12/04/2024 П'ятниця
12.04.2024