Такого масштабу бібліотеки ще не було: окупанти вихваляються новою бібліотекою в окупованому Каланчаку на декілька стендів

02 Квітня 2024, 10:50
Окупаційний голова Каланчака Пьотр Мустіянович розповідає про відкриття бібліотеки. Скріншот окупаційного відео 766
Окупаційний голова Каланчака Пьотр Мустіянович розповідає про відкриття бібліотеки. Скріншот окупаційного відео

В окупованому Каланчаку росіяни разом із місцевими колаборантами відкрили одну із перших так званих модульних бібліотек в окупованій частині Херсонщини. За словами окупаційного голови Каланчака — росіянина Пьотра Мустіяновича, для цього використали приміщення, яке начебто було в занедбаному стані. Окупанти поставили там нові меблі, провели ремонт та завезли велику кількість пропагандистської літератури. 

Про це Район.Скадовськ довідався з окупаційних ресурсів.  

Окупанти та колаборанти дуже пишаються відкриттям невеликої бібліотеки, яка, як видно з відео на одному з окупаційних телеканалів, містить декілька стендів з книжками та плазменний телевізор. 

Модульна бібліотека в Каланчаку. Скріншот окупаційного відео
Модульна бібліотека в Каланчаку. Скріншот окупаційного відео

«Для Каланчака це значуща подія, тому що такого масштабу бібліотеки ще не було, це дійсно на рівні російських бібліотек у великих містах», — розповів окупаційний голова Каланчака Пьотр Мустіянович. 

За словами Мустіяновича, місцеві жителі начебто дуже раді новій бібліотеці, оскільки це щось нове та цікаве. 

«Життя змінюється на краще, і повинно змінюватись все, в тому числі й бібліотеки», — згідно російських методичок зазначив окупаційний голова Каланчака.

Відкриття модульної бібліотеки. Скріншот окупаційного відео
Відкриття модульної бібліотеки. Скріншот окупаційного відео

Модульну бібліотеку відкрили у межах російського проєкту «Культура». Завдяки спеціальній концепції приміщення окупанти будуть проводити тут різні пропагандистські заходи.

Читайте також:

Коментар
12/04/2024 П'ятниця
12.04.2024