Окупаційні «чиновники» з Херсонщини попали під 13 пакет санкцій ЄС

24 Лютого 2024, 16:24
«Голова» окупаційного «уряду Херсонської області» Андрєй Алєксєєнко 984
«Голова» окупаційного «уряду Херсонської області» Андрєй Алєксєєнко

Рада Європейського Союзу ухвалила 13 пакет санкцій проти РФ. Обмежувальні заходи європейські чиновники запровадили проти російського військового та оборонного сектору, членів судової системи, місцевих політиків і осіб, відповідальних за незаконну депортацію та військове перевиховання українських дітей, а також проти інших організації в третіх країнах, які постачають обладнання Росії, зокрема КНДР (Північної Кореї). 

Санкції введені проти ще 106 фізичних та 88 юридичних осіб, відповідальних за дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, повідомляє пресслужба Ради ЄС. 

Зазначені особи підлягають замороженню активів, а громадянам і компаніям ЄС заборонено надавати їм кошти. Фізичні особи також підпадають під заборону на в’їзд, яка забороняє їм в’їзд або транзит через територію ЄС.

Під черговий пакет санкцій від Європейського Союзу потрапили й окупаційні «чиновники», які працюють в російських «адміністраціях» та «міністерствах» на загарбаній частині Херсонської області. Зокрема, «голова» так званого «уряду» Херсонської області, росіянин Андрєй Алєксєєнко та «заступник голови уряду Херсонської області» Сємьон Машкауцан з російського Челябінська. 

Також до списку санкцій ЄС потрапили й такі «персонажі», як «міністр праці та соціального захисту» Алла Бархатнова, «міністр охорони здоров'я» Артиш Сат, «начальник управління інформаційної політики Херсонської області» Євген Бриков, «міністр молодіжної політики» Іґорь Астранін, колишній «міністр освіти» Алєксєй Галчєнков.   

 

Нагадаємо, що у російському Міністерстві оборони розповіли про те, що російського ставленика, так званого «губернатора» Херсонської області Володимира Сальдо намагались отруїти. У цьому росіяни звинуватили Україну. Також, вони зазначили, що схожа ситуація була й з окупаційним «головою» псевдореспубліки на Луганщині Леонідом Пасічником. 

Коментар
12/04/2024 П'ятниця
12.04.2024