Учениці та вчителька Новомиколаївського ліцею зайняли призові місця в історичній вікторині

09 Лютого 2024, 19:13
Фото ілюстративне 685
Фото ілюстративне

Учениці Новомиколаївського ліцею Ксенія Лисицька, Анастасія Шепіда та вчителька історії і правознавства Ірина Прокопчук зайняли призові місця в історичній вікторині «Україна – Соборна». Вони показали високі знання з історії України.

Про це повідомляє Новомиколаївська сільська військова адміністрація. 

Відкрита вікторина «Україна – Соборна» проходила заочно з 22 по 26 січня у різних вікових категоріях і була присвячена Дню Соборності України. Організатором заходу виступив комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

Завданням вікторини було збагачення знань з історії України в учнівської молоді Херсонщини, поглиблене вивчення подій боротьби за українську державу у минулому столітті, привернення уваги до громадянського виховання молоді на прикладах подій минулого з висновками для сьогодення, створення умов самореалізації інтелектуального потенціалу дітей та дорослих. 

Вікторина проводилася за трьома віковими групами (середня, старша, еліта) на платформі Google Forms.

«Віримо, що знання, досвід та навички, отримані під час вікторини, будуть корисними для учасників у майбутньому. Бажаємо їм не зупинятися на досягнутому, а завжди прагнути до нових звершень та перемог! Особлива подяка Силам Оборони України за можливість працювати та вивчати історію України!», — зазначили у сільській адміністрації. 

Дипломи за призові місця
Дипломи за призові місця

Дипломи за призові місця
Дипломи за призові місця

Дипломи за призові місця
Дипломи за призові місця

Читайте також: Учень Голопристанського ліцею взяв участь у серії тренінгів з розбудови та відновлення Херсонської області

Коментар
12/04/2024 П'ятниця
12.04.2024