На Таврійському напрямку російські війська бунтують та саботують військові дії

07 Січня 2024, 13:20
Російські військові 1697
Російські військові

Російські окупаційні війська на Таврійському напрямку відмовляються вступати в атаку та бунтують. За останні дні росіяни зазнали втрат та зменшили кількість атак.

Про це в етері загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» повідомив речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олександр Штупун.

Олександр Штупун зазначив, що російські війська не поспішають до атак через новорічні свята, а деякі підрозділи навіть почали бунтувати та відмовляються взагалі виходити з окопів. Вони саботують військові дії.

Речник пресцентру також повідомив, що ворог намагається завдати шкоди логістичним шляхам та українським укріпленням. Після цього окупанти планують кинути вперед нову піхоту для штурму.

В той час на Запорізькому напрямку, за словами пана Штупуна, росіяни намагаються повернути втрачене становище. Він підкреслив, що загальні втрати ворога там тримаються на рівні 400−500 осіб на добу.

Нагадаємо, що Сили спеціальних операцій знищили російську гаубицю «Мста-С» на Херсонщині, а російські окупанти використовують низькоякісні снаряди з Північної Кореї.

 

 

Коментар
22/07/2024 Понеділок
22.07.2024
21.07.2024