Путін планує відвідати окуповані території України, але якось потім

11 Грудня 2023, 12:27
Президент РФ Владімір Путін 1195
Президент РФ Владімір Путін

Президент Російської Федерації Владімір Путіна планує в майбутньому відвідати окуповані території України. Проте, побоюючись за своє життя, конкретної дати візиту російський президент не має.

Про це стало відомо на одній із пропагандистських програм, присвяченій російському святу — Дню героїв Вітчизни.

З проханням відвідати окуповані території до Путіна звернувся так званий голова «народного совєта днр» бойовик Артьом Жога. Щоправда, він зазначив, що російські ставленики будуть раді бачити Путіна на окупованих територій «когда станєт нємножечко потіше».    

Зазначимо, що Владімір Путін вже відвідував окуповані території, зокрема Маріуполь, Херсонську та Луганську область. Проте, деякі експерти вважають, що ці візити відбулись не так, як їх подали пресслужба російського президента та російські ЗМІ. Зокрема, відеокадри візиту Путіна до Маріуполя зроблені вночі, є нетривалими та такими, де складно визначити місцевість. Щодо відвідування Путіним окупованих частин Херсонщини та Луганщини, а конкретніше – штабів російських військ «Днєпр» та «Восток», то відеосюжети, які показали російські ЗМІ, теж були зроблені досить короткими, а також є певні розбіжності щодо дати цього візиту.

Читайте також:

 

Коментар
27/02/2024 Вівторок
27.02.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром