Російська республіка Мордовія буде організовувати новорічні свята в окупованому Каланчаку

05 Грудня 2023, 20:48
Святкування Нового року у Росії. Фото: окупаційні медіа 1384
Святкування Нового року у Росії. Фото: окупаційні медіа

Кремль активно стягує гроші з місцевих бюджетів суб'єктів Російської Федерації та залучає їх для підтримання функціонування окупованих українських територій. Так, одним із регіонів-донорів окупованого Каланчака Скадовського району стала російська республіка Мордовія. Гроші та фахівців саме з цього суб'єкту федерації залучать для організації новорічних свят в Каланчаку та навколишніх селах.

Як дізнались журналісти Район.Скадовськ через окупаційні джерела, уряд російської республіки вже готує план проведення святкових заходів. Наголошується, що діти отримають солодкі подарунки.  

Окрім того, що Мордовія визначена російською центральною владою як «шеф-регіон» окупованого Каланчака, зазначається також, що саме Мордовія має начебто великий досвід в організації новорічних свят. Зокрема, окупанти кажуть, що в цьому регіоні щорічно проводиться «Йолка глави Республікі». Проте, яке значення така «йолка» має до українського Каланчака — питання відкрите. Хоча, й не виключено, що за російською традицією, святкування Нового року буде містити й пропагандистські елементи. Адже росіяни починають реалізовують пропагандистські заходи серед дітей ще з початкових класів школи та у дошкільних закладах. 

Читайте також:

 

Коментар
27/02/2024 Вівторок
27.02.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром